4. Odporúčame najprv vytvoriť aktuálnu zálohu databázy a to kliknutím na Menu (zobrazené ako 3 bodky) pri konkrétnej databáze a kliknúť na Vytvoriť databázu zo zálohy.

1. Prihláste sa do Webadminu
2. V sekcii Služby vyhľadajte vašu doménu a kliknite na ňu
3. V ľavom menu kliknite na kategóriu Databázy, kliknite na Menu pri databáze (zobrazené ako 3 bodky) a potom na tlačidlo Zálohy

Nakoľko sa v databáze môžu nachádzať produkčné dáta ako napríklad články, objednávky a podobne odporúčame vykonať obnovu databázy vytvorením kópie databázy zo zálohy

Všetky databázy sú zálohované automaticky v 24-hodinovom intervale. Užívatelia ich majú kedykoľvek k dispozícii prostredníctvom WebAdmina. Zálohy v zozname sú triedené podľa verzie databázy a dátumu. Server archivuje zálohy 14 dní.

  1. modern-living-room-with-potted-plantjpgDano Drevo je 13-ročný heterosexuál trpiaci črevnými ťažkosťami, ktoré sa dostavia vo forme vetrov či hován v tú najnevhodnejšiu chvíľu. Navštevuje školu s názvom Rogue Fort (čítaj Rokfort, pre koktavých Rokokofort) v Bratislave. Je často vystavovaný lichôtkam od riediteľa školy Starého Jana. Dokonca mu musel "raz" vyfajať, keď sa mu vyhrážal vyhadzovom zo školy a presunom na maďarsko-rómske strojnícke učilište v Strede nad Bodrogom. Občas sa poháda so svojím najlepším kamarátom menom Peder a kamarátkou Kim, ktorá sa neskôr tragicky zranila po páde na hrable v Hrochoti, medzi jeho priateľov patrí aj profesor Poslušný s neortodoxnými gurmánskymi návykmi. Jednými z jeho najväčších nepriateľov sú alko-rocker Braňo Mojsej a jeho utajovaný syn Stano s kuracími a bravčovými génmi, takisto Ľudo Kolman, rómsko-židovský profesor, ktorý neskôr prekonvertoval na islam, s dlhoročným fetišom na holenie prebytočného ochlpenia a závislosťou na hraní Travianu. Celkovo Dano nemá väčšie úchylky, ale rád si zafetuje a trpí halucináciami. Jeho neúspešným imitátorom a nactiutŕhačom je istý Harry Potter z Anglicka.

Mládenca Dana Dreva príhodám a skúsenostiam sú venované dva celovečerné filmy vytvorené Štúdiom POG.